Bijušais F1 pasaules čempions ir Honda Civic “Type R Time Attack 2018” labākā laika uzstādīšanas projekta priekšgalā.

Honda plāno nostiprināt godalgotā Civic Type R vadošās pozīcijas, sadarbojoties ar slaveniem autobraucējiem, lai uzstādītu jaunus rekordus leģendārās Eiropas trasēs.

  • Honda paziņo par “Type R Time Attack 2018” projektu, kura ietvaros plānots uzstādīt jaunus priekšējo riteņu piedziņas automobiļu rekordus leģendārās Eiropas trasēs
  • Šo projektu iedvesmojis Honda 2017. gadā uzstādītais priekšējo riteņu piedziņas apļa rekords Nirburgringas Ziemeļu cilpā
  • Džensonam Batonam pievienosies Honda autobraucēju komanda no WTCR čempionāta

Lai gan autobraucēju komanda vēl nav pilnībā nokomplektēta, Honda ir apstiprinājis, ka bijušais F1 pasaules čempions un pašreizējais NSX Super GT sacīkšu braucējs Džensons Batons (Apvienotā Karaliste) piedalīsies projektā. WTCR sacīkšu braucējs Tjagu Monteiru [Tiago Monteiro] (Portugāle), Estebans Gverierī [Esteban Guerrieri] (Argentīna) un NSX Super GT zvaigzne Bertrands Bagets [Bertrand Baguette] (Beļģija) arī pievienosies Džensonam.

Līdzīgā projektā 2016. gadā rekordi tika uzstādīti Silverstonas, Spā-Frankošampas, Moncas, Eštorilas un Hungaroringas trasē ar iepriekšējās paaudzes Civic Type R automobili. Projektā piedalījās braucēji no Lielbritānijas vieglo automobiļu čempionāta un Pasaules vieglo automobiļu čempionāta.

2018. gada projekta ietvaros Honda plāno uzlabot Silverstonas (Apvienotā Karaliste), Spā-Frankošampas (Beļģija) un Eštorilas (Portugāle) trasē 2016. gadā uzstādītos rekordus, kā arī citu trašu rekordus.

Jaunais Honda Civic Type R saglabā Honda augstas veiktspējas hečbeku iezīmes un izceļas ar lielāko paātrinājumu un maksimālo ātrumu savā klasē. Jaunākais automobilis ar sarkano H emblēmu bija Honda Civic desmitās paaudzes attīstības programmas daļa (apjomīgākā paaudze Honda vēsturē) un bija izstrādāts, lai garantētu labāko braukšanas pieredzi hečbeku segmentā gan uz ceļa, gan trasē. Tas izceļas ar vieglu un izturīgu virsbūvi, zemu gravitācijas centru un izsmalcinātu divasu piekarbalsteņa priekšējo piekares sistēmu, kas samazina nevēlamo griezes momentu un uzlabo veiktspēju pagriezienos.

Pateicoties 2,0 l VTEC TURBO dzinējam, jaunais Honda Civic Type R nodrošina 320 ZS jaudu pie 6500 apgriezieniem minūtē un 400 Nm griezes momentu pie 2500-4500 apgriezieniem minūtē. Automobiļa maksimālais ātrums ir 272 km/h, un ātrumu no 0-100 km/h tas attīsta vien 5,7 sekundēs. 2017. gada aprīlī sērijveida automobiļa prototips kļuva par ātrāko priekšējo riteņu piedziņas automobili Nirburgringas Ziemeļu cilpā, uzstādot apļa laiku 7 minūtes 43,8 sekundes.

Honda “Time Attack 2018” projekta Civic Type R automobili demonstrēs Ženēvas autoizstādē no 8. līdz 18. martam.

Spied Dalīties un Patīk:

Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem.