Honda 2018. gada Parīzes starptautiskajā autoizstādē

Pirms 2018. gada Parīzes starptautiskās autoizstādes Honda izziņojusi modeļus, kas būs apskatāmi izstādes Honda stendā. Starp apskatāmajiem automobiļiem būs pilnīgi jaunais CR-V Hybrid, kas debitē Eiropas tirgum paredzētajiem ražošanas kritērijiem atbilstošā veidolā, atjaunotais un uzlabotais HR-V SUV, kā arī īpaši nokomplektētais Civic Type R ‘Mākslas auto’.

Honda pirmais hibrīda SUV Eiropā
Pirms Eiropas debijas gaidāmajā izstādē Honda apstiprinājusi pilnīgi jaunā CR-V Hybrid oficiālos degvielas ekonomijas un CO2 emisiju rādītājus. Kombinētajā atkārtotā NEDC testa ciklā ar benzīnu un elektrību darbināmais SUV priekšpiedziņas modelis ar 184 ZS (135 kW) sasniedza CO2 emisiju rādītāju 120 g/km un oficiālo vidējo (kombinēto) degvielas ekonomijas rādītāju 5,3 l/100 km. Pilnpiedziņas CR-V Hybrid versijā uzrāda attiecīgi CO2 emisiju daudzumu 126 g/km un vidējo (kombinēto) degvielas patēriņu 5,5 l/100 km.
CR-V Hybrid piedziņu nodrošina Honda unikālā i-MMD tehnoloģija, kas automātiski pārslēdzas starp trīs braukšanas režīmiem – EV Drive, Hybrid Drive un Engine Drive – lai optimizētu gan veiktspēju, gan automobiļa ekonomiju.
Parīzes autoizstādē ražošanas specifikācijām atbilstošā CR-V Hybrid debija tiks papildināta ar automobiļa benzīna dzinējiem, demonstrējot dažādas variācijas, tajā skaitā jauno septiņvietīgo versiju. Jaunākā Honda populārā kompaktā SUV evolūcija ir līdz šim vispraktiskākā, ērtākā un atjaunotākā CR-V versija.

Modernākais un elegantais HR-V
Atjauninātais un uzlabotais Honda HR-V Parīzē piedzīvos Eiropas debiju. 2019. gada HR-V modelis ietver atsvaidzinātas virsbūves līnijas, salona uzlabojumus un papildinājumu ar virkni modernu tehnoloģiju.
Nozīmīgākā Honda ‘Solid Wing Face’ interpretācijā manāmas jaunas dizaina līnijas, kā arī jauns, spīdīgs tumša hroma panelis virs priekšējās restes. Projektora tipa priekšējo lukturu lēcas un LED dienas braukšanas gaismas tagad visā modeļu klāstā ir pieejamas standarta aprīkojumā. 2019. gada HR-V tiks piedāvāts ar 1,5 litru i-VTEC motoru, bet nākamā gada pavasarī modeļu klāsts tiks papildināts ar sportisko 1,5 litru VTEC TURBO vai 1,6 litru i-DTEC dīzeli.

Civic Type R ‘ArtCar Manga’
Cenšoties radīt Civic Type R ar patiesi pielāgotu izskatu, Honda sadarbojās ar Japānas Dizaina skolu, Francijā esošo Eiropas Human Academy Europe, lai mestu izaicinājumu tās audzēkņiem. Konkursā tika aicināts iesniegt dizainus, kas vizualizē Manga-iedvesmoto ‘Mākslas auto’, un konkursa uzvarētāju bija paredzēts izmantot automobiļa virsbūves izgatavošanai.
Šis ievērojamais un vienreizējais modelis tiks izstādīts Parīzes autoizstādē kopā ar Civic hečbeka Sport Plus modeli.

Spied Dalīties un Patīk:

Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem.