ĪSTS SPORTS

Type R, kas izstrādāts, balstoties uz Honda pieredzi jaudīgu automašīnu izstrādē, ir veidots uz 10. paaudzes modeļa Civic bāzes. Pilnībā no jauna izstrādātais sporta hečbeks nodrošina maksimāli aizraujošu sniegumu gan uz satiksmes ceļiem, gan sacīkšu trasē. Iepazīstiet visjaudīgāko un ar visstraujāko paātrinājumu apveltīto priekšpiedziņas automašīnu mūsu uzņēmuma vēsturē.

ĪSTENOTS SAPNIS

"Izstrādājot Civic Type R, mūsu mērķis bija radīt automašīnu, kuras manevrētspējai vadītājs var pilnībā uzticēties un ar kuru nekad neapnīk braukt.” Type R ir kā sapnis, kas piepildījies. Automašīnas komforts, ietilpīgais salons un sportiskais stils neatpaliek no tās nevainojamajiem tehniskajiem parametriem. Hideki Kakinuma, Civic Type R lielapjoma projektu vadītāja asistents.

SIRDS PUKST STRAUJĀK

Automašīnai ir satriecošs 2,0 litru dzinējs VTEC TURBO. Jaudīgais dzinējs nodrošina 320 ZS jaudu (un 400 Nm griezes momentu), kā arī pamatīgu adrenalīna devu, ko sajutīsiet, sadzirdot trīs izpūtēju radīto rēcienu.

TĪRA JAUDA

Pilnībā no jauna izstrādātais Civic Type R ir patiesi satriecošs hečbeks, kas aprīkots ar sacīkšu tehnoloģijām un apveltīts ar uzlabotām aerodinamiskajām īpašībām.

SACENSĪBU GARS

Vislabākais, ko sniedz jaunās pārnesumkārbas un turbodzinēja kombinācija, ir laiks (5,7 sekundes), kādā automašīna spēj uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h.

Izvēlies savu Honda automašīnu par īpašu cenu!

Par aktuālajiem piedāvājumiem lūdzu jautāt konsultantiem mūsu salonā Krasta ielā 42, Rīgā vai sazinieties pa tiešo:

Edgars Alviķis, +371 22009768; edgars.alvikis@nipponauto.lv

Juris Krastiņš, +371 22002484; juris.krastins@nipponauto.lv

 

 

Spied Dalīties un Patīk:

Aprīkojums

 • Standart no €387 mēnesī
 • GT no €404 mēnesī

Ātrumkārba

 • 6MT

Dzinējs

 • 2,0T Benzīns
 • 2,0T Benzīns

 • Galvenās iezīmes
 • Vadītāja i-SRS daudzpakāpju drošības gaisa spilvens
 • Sānu drošības spilveni
 • Sānu drošības aizkari
 • Priekšējie perforētie ventilējamie bremžu diski
 • Aizmugurējās bremzes 16'' vienmasas diski
 • ABS bremzes ar elekronisku spēka sadales sistēmu (EBD)
 • Bremžu asistents (BA)
 • Stabilitātes kontroles sistēma (VSA)
 • Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai pret kalnu
 • Priekšējās drošības jostas ar 2 līmeņu avārijas bloķēšanas iespējām (ELR)
 • Rādīt visas iezīmes

Izvēlies savu Hondu par lielisku cenu un sēdies pie stūres jau tajā pašā dienā!

Visas automašīnas apskatāmas mūsu salonā.

Šobrīd šis modelis noliktavā nav

Izvēlies jau iepriekš nokomplektētus aksesuāru komplektus, un padari savu Hondu unikālu!

EKSTERJERA PAKOTNE CARBON

Viss, kas nepieciešams īstam auto entuziastam. Pakotnē iekļautas oglekļa spoguļu uzlikas, oglekļa B statņu dekoratīvie elementi, oglekļa spārnu spoileris un oglekļa aizmugurējā difuzora dekoratīvais elements.

INTERJERA PAKOTNE CARBON

Piešķiriet Type R salonam sportiskāku stilu, aprīkojot to ar oglekļa salona paneļiem. Mērinstrumentu paneļa, centrālās konsoles un priekšējo durvju paneļi ir darināti ar rokām un rotāti ar sarkaniem akcentiem.

RED ILLUMINATION PAKOTNE

Gaismekļu kombinācija piešķir atmosfērisku noskaņu automašīnas salonam un redzamību tās eksterjeram. Pakotnē iekļauts sarkans priekšējā kāju nodalījuma apgaismojums, izgaismotas durvju sliekšņu uzlikas, sarkans konsoles apgaismojums un sarkani apšuvuma apgaismojuma elementi.

Izvēlies atsevišķus aksesuārus un pielāgo Hondu savām vēlmēm un vajadzībām.

OGLEKĻA SPĀRNU SPOILERIS

Kvalitatīvais spārnu spoileris padara automašīnas ārieni īpaši ekstremālu. Spoilera centrālā daļa ir darināta no īstām oglekļa šķiedrām un rotāta ar sarkanu akcentu. Šis spoileris ir neatņemama Type R sastāvdaļa.

OGLEKĻA DURVJU SPOGUĻU UZLIKAS

Paceliet savu Type R jaunā līmenī, aprīkojot to ar rokām darinātajām oglekļa durvju spoguļu uzlikām, kas rotātas ar sarkaniem akcentiem. Šie izsmalcinātie piederumi liks jūsu automašīnai kļūt pamanāmai.

DURVJU SPOGUĻU UZLIKAS (SUDRABOTAS)

Vai neesat oglekļa šķiedru izstrādājumu cienītājs? Ko teiksiet par kvalitatīvajām sudrabotajām durvju spoguļu uzlikām? Modelim Type R īpaši izstrādātās uzlikas piešķirs sportiskajai automašīnai papildu eleganci.

OGLEKĻA AIZMUGURĒJĀ DIFUZORA DEKORATĪVAIS ELEMENTS

Šis ar rokām darinātais oglekļa šķiedru difuzors ar sarkano akcentu piešķir Type R aizmugures dizainam īpašu iespaidu.

OGLEKĻA SALONA PANEĻI

Piešķiriet Type R salonam sportiskumu un eleganci, aprīkojot to ar oglekļa salona paneļiem. Šie ar rokām darinātie mērinstrumentu paneļa, centrālās konsoles un priekšējo durvju apdares elementi piešķir automašīnai papildu eleganci.

ELEGANCE GRĪDAS PAKLĀJIŅI

Elegantie Type R grīdas paklāji, kas pieskaņoti sarkanajam salonam, nevainojami papildina salona sportisko stilu.

SARKANS PRIEKŠĒJO KĀJU NODALĪJUMA APGAISMOJUMS

Atslēdzot durvis un ieslēdzot aizdedzi, ieslēdzas priekšējā kāju nodalījuma apgaismojums, kas salonā rada patīkami siltu gaismu. Izgaismotas durvju sliekšņu uzlikas Izgaismotās durvju sliekšņu uzlikas ir veidotas no melna,

IZGAISMOTAS DURVJU SLIEKŠŅU UZLIKAS

Izgaismotās durvju sliekšņu uzlikas ir veidotas no melna, anodizēta alumīnija un rotātas ar sarkanu, izgaismotu Type R logotipu. Tās aizsargā durvju iekšpusi no nospiedumiem un skrāpējumiem. Priekšējie apdares elementi ir izgaismoti, savukārt aizmugurējie elementi nav izgaismoti.

OGLEKĻA DURVJU SLIEKŠŅU UZLIKAS

Ar rokām darinātās priekšējās oglekļa durvju sliekšņu uzlikas rotā Type R logotips. Tās nodrošina aizsardzību, kā arī iespaidīgi izskatās, kad atverat durvis.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA PALIKTNIS AR STARPSIENĀM

Ūdensizturīgais bagāžas nodalījuma paliktnis ir lieliski pielāgots automašīnas bagāžas nodalījuma formai; tam ir uzlocītas malas un Type R logotips, un tas aizsargā bagāžas nodalījumu no netīrumiem un skrāpējumiem. Pieejams arī bez starpsienām. Grīdas paklājs Aizsargājiet bagāžas nodalījumu no netīrumiem un skrāpējumiem. Šis bagāžas nodalījuma paklājs lieliski ievietojas nodalījuma daļā, kurai nepieciešama maksimāla aizsardzība. Tam ir melns un

Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem.