Nippon Auto piedāvā pēc augstākās kvalitātes standartiem ražotas Honda oriģinālās automašīnu rezerves daļas. Pērkot Honda oriģinālās rezerves daļas, Jūs varat būt pārliecināti, ka tieši ar tādu pašu detaļu tika komplektēta Jūsu automašīna tās dzimšanas dienā. Honda inženieri cītīgi uzrauga detaļu izgatavošanu un izmantoto materiālu kvalitāti, lai Jūsu brauciens ar Hondu būtu baudāms un maksimāli drošs. Tas dod Jums pārliecību, ka automašīnas ceļš nebeigsies nekvalitatīvas detaļas dēļ.

Ļaujiet savai Hondai būt īstai Hondai!

Rezerves daļu noliktava

Savā noliktavā Nippon Auto cenšas uzturēt visu apkopēm nepieciešamo rezerves daļu un materiālu klāstu, lai maksimāli samazinātu servisa apmeklējumu ilgumu. Tas ļauj pavadīt vairāk laika pie savas automašīnas stūres.

Rezerves daļu pasūtījums

Honda loģistikas centri pastāvīgi uzlabo rezerves daļu pasūtīšanas un piegādes sistēmas, lai maksimāli samazinātu rezerves daļu gaidīšanas laiku. Rezerves daļu piegādes termiņš ir 2–5 darba dienas (vidēji 3 darba dienas).

Par rezerves daļu cenām un pieejamību mēs Jūs laipni informēsim pa tālruni: +371 67439545

Līgums juridiskām personām

„Nippon Auto” servisa līgums paredzēts juridiskām personām pēcapmaksas rēķinu saņemšanai. Līgums jāparaksta uzņēmuma paraksttiesīgajai personai. Līgumu un tā pielikumu lūdzam aizpildīt divos eksemplāros un nogādāt SIA „Nippon Auto” autosalonā, Krasta ielā 42, Rīgā, LV-1003.

Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem.