Nippon Auto nodrošina pilna virsbūves servisa apkalpošanu, piedāvājot katra klienta vēlmēm un iespējām rast atbilstošus virsbūves remonta vai krāsošanas risinājumu , kā arī iestājoties apdrošināšanas negadījumam, palīdzēt noformēt nepieciešamās formalitātes ar apdrošināšanas kompānijām. Būtiski ir zināt, ka jebkurā apdrošināšanas risku iestāšanās gadījumā, jums vispirms ir jāinformē savs apdrošinātājs par notikušo un tikai pēc tam jāatrāda automašīna Nippon Auto autocentrā, zaudējumu novēršanas tāmes sastādīšanai. Mūsu servisa konsultanti vienmēr ir gatavi sniegt konsultācijas telefoniski par nepieciešamajām darbībām un to secību, ja attiecībā uz jūsu automašīnu ir iestājies apdrošināšanas gadījums.

Nippon Auto virsbūves remontdarbu pakalpojumu piedāvājums:

  • Visa veida auto virsbūves remonta darbi
  • Virsbūves daļu krāsošana
  • Virsbūves daļu pulēšana
  • Lukturu stiklu pulēšana
  • Plastikāta detaļu atjaunošanas remonta darbi un krāsošana
  • Auto stiklu maiņa un tonēšana
  • Virsbūves pēcremonta mazgāšanas un tīrīšanas darbi

Nippon Auto sadarbībā ar lielākajām un populārākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā veiksmīgi strādā virsbūvju remonta un remontkrāsošanas jomā. Virsbūvju remontu un remontkrāsošanu veic profesionāli,sertificēti meistari,pēc auto ražotāju standartiem ar sertificētām iekārtām un augstākās kvalitātes materiāliem.

Partneri

Virsbūves darbu un krāsošanas nodaļa remontdarbu tāmēšanu veic darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās tāmēšanas pakalpojumi netiek sniegti.

Maiņas auto

Mēs ļoti cienam Jūsu laiku un mobilitāti, un vēlamies piedāvāt Jums izmantot autocentra Nippon Auto pakalpojumu “Maiņas auto remonta laikā”.

Atstājot savu automašīnu remontā – Jūs varat iznomāt jebkuru automašīnu no mūsu piedāvātā maiņas autoparka. Ja plānojat izmantot mūsu pakalpojumu, lūdzam laicīgi sazināties ar mums un rezervēt maiņas automašīnu.

Kontakti : Andris Smiltenieks, virsbūves servisa meistars – pieņēmējs, andris.smiltenieks@nipponauto.lv, +371 67439546

Darbalaiki: 9.00-18.00 P-P.

Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem.