“Nippon Auto” kļūst par
Latvijas Nacionālās operas un baleta patronu

Japānas auto zīmols Honda un tā pārstāvis Latvijā “Nippon Auto” uzsāk sadarbību ar Latvijas Nacionālo operu un baletu, piešķirot divas automašīnas teātra autotransporta vajadzību nodrošināšanai gan ikdienā, gan svētkos.

Pirmās ceļu līdz Latvijas Nacionālajai operai ir mērojušas automašīnas Honda Civic 4D Executive Navi un Honda Civic 5DR Executive Navi – pateicoties piektajām “durvīm” šim modelim ir īpaši ērta un plaša bagāžas novietne. Pirmās “kristības” jaunās automašīnas piedzīvos jau pavisam drīz, kad uz jubilejas koncertu “Mūsu Operai 100” no daudzām ārvalstīm ieradīsies izcili operas solisti. Jaunās Honda mašīnas sagaidīs viesmāksliniekus lidostā un palīdzēs viņiem nokļūt no viesnīcas uz mēģinājumiem un koncertiem Operā.

Latvijas Nacionālās operas un baleta valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš: “Esam priecīgi un pateicīgi, ka varam uzsākt sadarbību ar “Nippon Auto” tieši Latvijas Nacionālās operas un baleta 100. sezonā, kurā ir daudz īpašu mākslas notikumu. Augstu novērtējam mūsu jaunā patrona atbalstu, kas ļaus Latvijas Nacionālajai operai un baletam veiksmīgāk īstenot ieceres un piepildīt mākslinieku un skatītāju sapņus.”

„Honda oficiālais pārstāvis “Nippon Auto” ar lepnumu uzsāk sadarbību ar vienu no dižākajiem Latvijas kultūras simboliem – Latvijas Nacionālo operu un baletu tās 100.sezonā. Atrašanās LNOB patrona godā sniedz mums iespēju atbalstīt Latvijas augstākās raudzes mākslu. Honda zīmola dibinātājs Soichiro Honda ir teicis: “Nav jāpiedzimst par augstmani vai bagātnieku, lai gūtu panākumus dzīvē. Ir jāizmanto īpašības, kas noved pie panākumiem – drosme, neatlaidība un spēja sapņot!” Tieši šīs īpašības lieliski raksturo ikvienu no operas un baleta iestudējumiem, un mēs esam pārliecināti, ka sadarbība ar Latvijas Nacionālo operu sagādās neaizmirstamus prieka un sajūsmas brīžus ikvienam, kas mīl mākslu un kultūru,” Aina Driviniece, “Nippon Auto” valdes locekle.

Spied Dalīties un Patīk:

Продолжая использовать этот сайт, вы заявляете, что соглашаетесь использовать файлы cookie в соответствии с Политикой конфиденциальности.