Skip to content

Par mums

Nippon Auto ir moderna kompānija, kas atbalsta tikai patiesas vērtības – labas attiecības ar klientiem, ērtu darba vietu, dabas aizsardzību un moderno tehnoloģisko iespēju izmantošanu. Uzņēmums dibināts 2008. gada 1. augustā, un ir vienīgais oficiālais Honda automašīnu tirgotājs Latvijā. Kompānija ne tikai pārdod jaunas Honda automašīnas, bet piedāvāto pakalpojumu klāsts ir daudz plašāks.

Honda zīmols reprezentē mūsdienīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, kurā īpaša nozīme ir drošībai, stabilitātei un inovatīvu iespēju izmēģināšanai. Šīs ir tās vērtības, kuras Nippon Auto vēlas popularizēt arī Latvijā, izglītojot savus klientus un radot iespēju iegādāties tādus auto, kas atbilst vides aizsardzības prasībām, kas arī ir ekonomiski, droši un ilgstoši.

Ikviens uzņēmuma darbinieks labi pārzina savu darbības jomu, jo daudz darba ir cieši saistīts ar darbinieku hobijiem. Darbinieki aktīvi paplašina savas zināšanas, piedalās dažādās izstādēs un semināros, lai iegūtu aktuālāko informāciju. Uzņēmuma darbinieki savā starpā ir tik saliedēti, ka atgādina motoru, kur bez pārējiem nevar iztikt. Katra sīkākā daļiņa atbild par kaut ko, lai paveiktu lielo kopīgo darbu.

jaunu auto tirdzniecība;

lietotu auto tirdzniecība;

līzinga un apdrošināšanas pakalpojumi (sadarbībā ar līzinga un apdrošināšanas kompānijām);

autoservisa pakalpojumi;

auto rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecība;

dārza un industriālā aprīkojuma tirdzniecība un apkope;

laivu un to motoru tirdzniecība un apkope.