Skip to content

5 padomi, kā gudri izvēlēties jaunu auto

auto dīleris salonā

Pasaule mainās ātri. Automobiļu ražotāji ļoti sīvi konkurē cits ar citu. Patērētājiem tiek piedāvātas aizvien jaunas lietas un iespējas izvēlēties, bet ražotājiem ir grūti saglabāt savu konkurētspēju šajā straujajā pasaulē.

Jaunākiem automobiļu modeļiem ir labākas drošības funkcijas, ko nosaka dinamiskie noteikumi. Līdz ar to rodas nepārtraukta dilemma par jaunas automašīnas iegādi. Cilvēki bieži vien pārtērē savu budžetu un nākamo gadu nodzīvo parādos. Rezultātā cilvēki nomaksā aizdevumu par transportlīdzekli, kuru patiesībā nemaz neizmanto. Tāpēc, iegādājoties automašīnu, ir jāapsver vairākas lietas.

Iestatiet mērķi, ko varat atļauties

Automobilis nav aktīvs, bet gan prece. Labākais ir saņemt iepriekš apstiprinātu automašīnas aizdevumu vai nu no bankas, vai sertificēta kredīta aizdevēja.

Tādējādi būs skaidrs auto cenu diapazons, kuru jūs varat atļauties, lai neieslīgtu parādu slazdā. Agrāk, pērkot jaunu auto, tikai vajadzēja pārbaudīt savu kredītvērtējumu. Taču šobrīd labāk ejiet pirkt jaunu mašīnu tikai tad, ja varat to atļauties un jums tā patiešām ir nepieciešama. Pirkt transportlīdzekli, kas jums nav vajadzīgs, un maksāt kredītu par to ir ekonomisks harakiri.

EMI

Salīdziniet

Visu ir iespējams atrast tiešsaistē. Salīdziniet visus pieejamos modeļus un to iespējas. Nav prātīgi ierasties auto dīlera ofisā, lai nopirktu automašīnu, iepriekš neveicot plašus pētījumus. Ja jūs vēlaties iegādāties automašīnu, kas atbilst jūsu budžetam, sameklējiet pilna rēķina cenu, t. i., cenu pēc pašas auto iegādes, ieskaitot visu, sākot no pirkšanas līdz reģistrēšanai, lai saprastu kopbildi. Vēlams zināt visu izdevumu apjomu, nevis tikai paša auto cenu.

Apskatiet to realitātē un pārbaudiet

Ja neplānojat uzreiz pirkt auto, nepiekrītiet uzreiz tai cenai, ko dīleris jums nosauc. Mēģiniet apskatīt to pašu modeli citā veikalā. Pārbaudiet, vai tiek piešķirtas atlaides vai bezmaksas pakalpojumi, piemēram, bezmaksas eļļas maiņa par pirmajiem 20 000 km. Atrašanās vieta ietekmē arī cenu diapazonu. Dažreiz auto var atrast daudz labākā cenu diapazonā, ja brauc pie dīlera, kurš darbojas ārpus pilsētas.

physicallyPārbaudiet savas pētnieka prasmes

Ja vēlaties iegādāties lietotu automašīnu, tad jūs varat atrast labāko darījumu tiešsaistē. Daudzi negrib maksāt pārdevējiem procentus, kad viņi mēģina pārdot savu veco auto. Daži no viņiem personīgi ir ieguldījušies savā transportlīdzeklī un vēlas, lai kādam būtu izdevīgi nopirkt viņu automašīnu. Tādā veidā varat ietaupīt naudu, ko gatavojaties maksāt pārdevējiem un tā vietā sarunāties tieši ar auto īpašnieku.

research skills

Vienošanās

Pārdevēji un dīleri ļoti labi zina, ar ko viņi nodarbojas. Ja pēc pētījumu veikšanas jūs dosieties pie viņiem sagatavojies, viņi nespēs jūs piekrāpt, lai jums kaut ko pārdotu par augstāku cenu. Nenosauciet viņiem savu cenu diapazonu. Vispirms iepazīstieties ar savu izvēlēto auto modeli, pasakiet viņiem savu piedāvājumu un mēģiniet sarunāties. Ja viņi piedāvā strādāt EMI 60 mēnešus, tad pamēģiniet samazināt to par dažiem mēnešiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *