Skip to content

Autosports – Kur un kā vislabāk likt likmes

autosports

Interese par motospotu sākās līdz ar pirmo automašīnu izgudrošanu. Cilvēkus aizrauj ātrums, tehnoloģijas, precīzi manevri un drosme, kāda ir nepieciešama, lai aukstasinīgi vadītu auto lielā ātrumā. Tādēļ pasaulē netrūkst autosacīkšu entuziastu, kas ar lielu interesi seko līdzi visām sezonas galvenajām sacīkstēm. Tādas sacīkšu sērijas kā IndyCar, Nascar,  Formula 1 un Lemānas 24 stundu sacīkstes uzkurina skatītāju asinis tā, kā to nespēj nekas cits. Īpašu azartu jūt tie līdzjutēji, kas ir uzlikuši likmes uz sportu. Ja arī jūs vēlaties noķert papildus azartu, skatoties jūsu iecienītākās autosporta sacīkstes, jūs esat nokļuvuši īstajā vietā, jo mēs esam sagatavojuši ceļvedi ar visu svarīgāko informāciu.

Kā atrast labāko totalizatoru autosporta likmēm?

Katrs pieredzējis autosacīkšu sporta likmju spēles spēlētājs kādreiz ir uzdevis sev šo jautājumu un pie tā skaita pieder arī mūsu komanda. Mēs esam atlasījuši vairākas pazīmes, kurām sekojot jūs varēsiet atrast sporta limju vietni, kas ir jūsu iemaksas vērta. Pastāv vairāki viduvēji sporta totalizatori autosacīkšu faniem, kas būtu “gana labi”, bet mēs uzskatām, ka jums vajadzētu būt ambiciozākiem un mēģināt atrast jūsu ideālu sporta likmju vietni.

Analizējot tiešsaistes sporta totalizatoru, mēs no tām sagaidām augstvērtīgu spēles kvalitāti un necaurlaužamu drošības sistēmu. Salīdzinot vairākus labākos totalizatorus, mēs koncentrējāmies uz to, cik daudz dažādu autosacīkšu veidu ir pārstāvētas vietnē un cik daudz uzmanības ir veltīts plaša likmju likšanas iespēju klāsta izveidei. Mēs nekad saviem lasītājiem neieteiksim sporta totalizatoru, kas neatbilst mūsu prasībām par visiem 100%.

Dažādi autosporta likmju veidi?

Pateicoties nepārtrauktajai autosporta evolūcijai, bukmeikeriem ir nācies strādāt ļoti radoši, lai neatpaliktu no  vienmēr augošajām spēlētāju prasībām. Nekad iepriekš autosporta likmju vēsturē, spēlētājiem nav bijusi tik plaša dažādu likmju izvēle. Nepieredzējušiem spēlētājiem ir viegli apjukt daudzo iespēju priekšā un izvēlēties vienkāršākās tradicionālākās likmes. Tas, kāda veida likmes jums ir vispiemērotākās, ir atkarīgs no jūsu sporta likmju spēles manieres, bet ir vērtīgi zināt, ko katra no tām nozīmē. 

Šīs ir populārākās autosporta likmes:

Sacīkšu uzvarētājs

Šī ir ļoti vienkārša, bet arī ļoti populāra autosporta likme: vienkārši izvēlēties kurš braucējs uzvarēs sacīkstē un, ja viņš šķērsos finiša līniju kā pirmais, jūs laimēsiet naudu. Liekot likmi uz sacīkšu favorītiem, jums vienmēr tiks piedāvāts daudz zemāks koeficients. Turpretī, liekot uz kādu no braucējiem, kura izredzes bukmeikeri nav novērtējuši tik augstu, jums būs iespēja laimēt vairāk naudas.

Kurš no diviem braucējiem ieņems augstāku vietu?

Autosportā bieži izveidojas sāncensība starp diviem braucējiem. Neatkarīgi no tā, vai tie ir komandas biedri, vai arī pretendenti uz čempiona titulu, šādi dueļi skatītājiem ir labi zināmi. Tādēļ daudzi autosporta likmju spēlētāji labprāt liek likmes, lai prognozētu, kuram izdosies gūt pārsvaru pret savu konkurentu nākamajā čempionāta posmā. Zemākais koeficients parasti būs tam braucējam, kurš ir sakrājis vairāk čempionāta punktus un kuram ir labāk veicies nesenākajās sacīkstēs.

Kurš braucējs izcīnīs čempiona titulu?

Pretēji pirmajām divām likmēm, kuras mēs apskatījām šajā ceļvedī, šī likme ir paredzēta spēlētājiem, kuriem patīk spēlēt ilgtermiņā. Autosports attīstās tik strauji un pie sacīkšu auto tiek strādāts tik cītīgi, ka spēku samērs starp dažādiem braucējiem var mainīties vairākas reizes sezonas laikā. Tādēļ, lai prognozētu čempionāta uzvarētēju agrāk, kā pirms pāris pēdējiem čempionāta posmiem, bieži vien ir nepieciešama šķipsniņa veiksmes. No otras puses, tas nozīmē, ka arī koeficientu svārstības ir visai spēcīgas, kas paver iespēju laimēt iespaidīgu laimestu.

Kura komanda uzvarēs konstruktora kausu?

Uz šo likmi attiecas viss tas pats, ko mēs aprakstījām runājot par braucēju čempionāta prognozi, tikai mainīgo ir vēl vairāk. Tā vietā, lai prognozētu viena braucēja turpmākos panākumus, mums ir jāņem vērā visa komanda. Dažādiem vienas komandas braucējiem varbūt dažāda prognožu trajektorija, tādēļ tas stipri sarežģī šādas likmes aprēķinu. Šī likme ir piemērota tiem līdzjutējiem, kas ir informēti par to, kādus tehniskos uzlabojumus konkrētā komanda gatavojas ieviest, kā arī ņem vērā dažādus citus faktorus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *